O nás

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

Jsme menší firma, která působí na trhu práce od roku 1991. Za dobu naší praxe v oboru máme za sebou spoustu úspěšně realizovaných zakázek. Spolupracovali jsme například s těmito firmami (IPS Praha, Armabeton, Metrostav, Skanska a.s. atd.). Získali jsme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Používáme tuzemské i zahraniční materiály. Dáváme přednost kvalitním osvědčeným značkám, které splňují všechny spotřebitelské a ekologické normy.

Zdarma přijedeme, prokonzultujeme návrh zakázky z hlediska pracovních postupů, použitých materiálů a malířských technik. Pro vaši inspiraci nabízíme výběr ze vzorníků barev. Vytvoříme vám nezávaznou cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni s naší cenou i osobním přístupem, dohodneme obchodní podmínky (termín realizace, způsob platby, aj.).

Základní filozofií společnosti je uspokojování potřeb a požadavků našich zákazníků v oboru malířství a natěračství a to v nejvyšší možné kvalitě. Dodržujeme dohodnuté termíny realizace malování bytů a dalších prostor. Vaše stěna, či jiný povrch, bude upraven dle vašich požadavků nejnovějšími přípravky na trhu. Malíři, lakýrnici a natěrači při malování stěn a malování pokojů postupují dle výrobcem doporučených aplikačních postupů. Naše získané zkušenosti jsou z pak využity k dalšímu zdokonalování a zlepšování poskytovaných služeb.

Naší prioritou je Vaše spokojenost.